Egy táskányi szeretet

A Gólyafészek Alapítvány a VÁLASZ - Független Civilek Fehérvárért Egyesülettel közösen

ONLINE JÓTÉKONYSÁGI FARSANGI JELMEZES BÁLT

hirdet 2021. január 29 - február 17. között. Minden 500 Ft-os belépő egyben tombolajegy is!

Hogyan segíthetek?

• Támogasd Zsombi gyógyulását egy vagy több virtuális belépő megvásárlásával!
    • Belépőjegyek 500 Ft-os áron vásárolhatók, korlátlan mennyiségben
    • Fizetés átutalással a Gólyafészek Alapítvány számlaszámára: 72900745-10505166 (közlemény: báli belépő)
    • Minden belépőjegy egyben tombolaszelvény is
  • Ajánlj fel Te is tombolát az eseményre!
  • Emeld az est fényét egy-egy báli vagy jelmezes fotó feltöltésével az esemény Facebook oldalára! A legjobbak jelmezeket díjazzuk!
  • Licitálj azokra a tombola-nyereményekre, melyekről lemondtak a nyertesek Zsombi javára!

A belépőjegyekből és a licitekből befolyt teljes összeget Zsombi gyógyulására utaljuk át!

A jelmezverseny fődíjai:

• A lány győztes egy hetes napközis művészeti tábort nyer a "Gólyafészek" Alapítvány jóvoltából
  • A fiú győztes egy hetes nyári focitáborban vehet részt a Videoton BKE felajánlásából.

Segíts Te is és nyerj!

Videoton BKE nyári focitábor ajándékutalvány

Gólyafészek nyári napközis tábor ajándékutalvány